Dienstrooster

 

Zondag 1 juli 2018
 10:00 Marijke de Groot    
 19:00 Ds. T. Veenstra - Wilsum   Herv. kerk
Zondag 8 juli 2018
 10:00 Ds. A. Bloemendal  overstapdienst  
 19:00 Ds. R.J. Perk - Hellendoorn   Geref. kerk
Zondag 15 juli 2018
 10:00 Ds. A. Bloemendal    
 19:00 Ds. J.A. Dekker - Lemel  Zomeravondzangdienst Herv. kerk
Zondag 22 juli 2018
 10:00 Ds. A. Bloemendal    
 19:00 Ds. A. Bloemendal  Zomeravondzangdienst Geref. kerk
Zondag 29 juli 2018
 10:00 Ds. G. Brandorff - Heemse    
 19:00 Ds. A.van der Spek  Zomeravondzangdienst Herv. kerk
Zondag 5 augustus 2018
 10:00 Ds.J.A. Berkheij- Woerden    
 19:00 Ds.J.A. Berkheij- Woerden  Zomeravondzangdienst Geref. kerk
Zondag 12 augustus 2018
 10:00 Ds. H.J.W. Faassen - Apeldoorn    
 19:00 Ds. H.O. ter Beek  Zomeravondzangdienst Herv. kerk
Zondag 19 augustus 2018
 10:00 Dhr. B. Greveling - Wezep    
 19:00 Ds. J.D.Th. Wassenaar - Heelendoorn  Zomeravondzangdienst Geref. kerk
Zondag 26 augustus 2018
 10:00 Ds. A. Bloemendal    
 19:00 Ds. A. van der Spek  Zomeravondzangdienst Herv. kerk
Zondag 2 september 2018
 10:00 Ds. A. Bloemendal  Heilig Avondmaal  
 19:00 Ds. A. Bloemendal  Zomeravondzangdienst Geref. kerk
Zondag 9 september 2018
 10:00 Ds. A. Bloemendal    
 19:00 Ds. van Hornsveld   Herv. kerk
Zondag 16 september 2018
 10:00 Ds. A. Bloemendal  startzondag  
 19:00 geen dienst    
Zondag 23 september 2018
 10:00 Ds.G.H. Frederikze - Harderwijk    
 19:00 Ds. A. Bloemendal   Geref. kerk
Zondag 30 september 2018
 10:00 Ds. A. Bloemendal  bevestiging ambtsdragers  
 19:00 Ds. T. Veenstra - Wilsum   Herv. kerk
Zondag 7 oktober 2018
 10:00 Ds. A. Bloemendal  Israelzondag  
 19:00 Dhr. Joy Smit - Belt Schutsloot  ism Frion/Klampe Geref. kerk
Zondag 14 oktober 2018
 10:00 Ds. A. Bloemendal    
 19:00 Ds. A. van der Spek   Herv. kerk
Zondag 21 oktober 2018
 10:00 Ds. A. Bloemendal    
 19:00 Ds. J. de Goei - Amersfoort   Geref. kerk
Zondag 28 oktober 2018
 10:00 Ds. G. van den Berg - IJsselmuiden    
 19:00 Ds. H.O. ter Beek   Herv. kerk